Kohtumist alustas paremini kodumeeskond Grizzlies, kui avaveerandaeg võideti 38:25. Poolajaks oli võõrustajate edu 63:53. Enne viimast veerandit oli Grizzliese edu kasvanud juba 19-punktiliseks, kuid Rockets tuli mängu tagasi, võites viimase veerandaja 37:18 ja viies kohtumise lisaajale.

Ka lisaajal oli Rockets tagaajaja rollis, olles veel pool minutit enne lõppu maas 120:125. Hardeni visatud kolmene ja kahene viigistasid taas seisu, kuid Jonas Valanciunase tabav vabavise 0,1 sekundit enne lisaaja lõppu tõi võidu kodumeeskonnale.

57 punkti visanud Harden kerkis üleplatsimeheks, Chris Paul lisas 18 silma. Võitjate resultatiivseim oli Mike Conley 35 punktiga. Võidukorvi tabanud Valanciunase arvele jäi 33 silma ja 15 lauapalli.

Chicago Bullsi aitas 126:120 võidule Washington Wizardsi üle soomlasest mängumees Lauri Markkanen, kelle arvele jäi 32 punkti, 13 lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Kaksikduubli sai kirja ka Kris Dunn 26 silma ja 13 resultatiivse sööduga. Wizardsi eest viskasid enim punkte Jabari Parker ja Bradley Beal, kelle kontole kogunes vastavalt 28 ja 27 silma.

NBA liidermeeskond Milwaukee Bucks sai läinud öösel üllatuskaotuse, kui tulemusega 102:107 jäädi alla tabeli lõpuossa kuuluvale Cleveland Cavaliersile. Üleplatsimeheks kerkis Bucksi Kris Middleton 26 punktiga, Cavaliersi resultatiivseim oli Collin Sexton 25 silmaga.