Kohtumist alustas paremini Olympiakos, kes võitis esimese veerandaja koguni 29:19. Poolajaks vähendas Žalgiris vahe 40:48 peale.

Teisel poolajal sai oma mängu paremini käima kodumeeskond Žalgiris, kes tegi 8:0 spurdi ning viigistas seisu 48:48 peale. Seejärel liikus mäng punkt-punkti heitluses kuni Olympiakose eduseisuni 59:56.

Siis tegi järjekordse spurdi Žalgiris, minnes ette 68:59. Kätte võidetud vahe püsis lõpuni välja ning seisuga 83:75 kirjutas Žalgiris tabelisse hooaja viienda võidu kuue kaotuse kõrvale. Olympiakos sai kuue võidu kõrvale viienda kaotuse.

Võitjate resultatiivseim oli Marius Grigonis 19 silmaga, Nate Wolters lisas 14 punkti. Kreeklaste poolelt viskas Georgios Printezis 18 punkti, Zach Leday panustas 15 silmaga.

Tel Avivi Maccabi alistas võõrsil 73:71 Istanbuli Darussafaka. KK Buducnost Voli Podgorica oli 67:64 parem kodus FC Barcelonast.