Ristolaineni tabamus viis Sabresi teisel kolmandikul 1:0 juhtima. 10. järjestikune võit tuli Buffalole lisaajal, mille teisel minutil (1:41) jõudis sihile Jeff Skinner.

"Oli tore täna värav visata. Pühendan selle oma vanaisale, kes suri eelmisel aastal vähki," sõnas Ristolainen, kelle värav Sabresi fännide arvates kandideerib lausa aasta ilusaima tabamuse tiitlile.

Ristolainenile oli see sel hooajal kolmas värav, resultatiivseid sööte on ta andnud 11.

Sabresi kangelaseks tõusnud Jeff Skinner on sel hooajal sahistanud võrku 19 korral. Viimases 18 mängus on ta visanud 18 väravat.

10 järjestikust võitu tähendab Sabresile klubi rekordi kordamist. Sama heas hoos olid nad ka 1984. aasta 4.-23. jaanuarini ja 2006. aastal 4.-26. oktoobrini.