Kodusaalis mänginud Võru naiskond võitis avageimi 25:21, kuid teises ja kolmandas geimis oli omakorda parem Kohila esindus, asudes 25:18 ja 25:23 ülekaaluga mängu 2:1 juhtima, kirjutab volley.ee. Seejärel favoriit Kohila enam koduvõistkonda üle mängida ei suutnud, kui neljandas geimis lepiti 15:25 ja viiendas 10:15 kaotusega. Seega viigistas Võru naiskond 3:2 (21, -18, -23, 15, 10) võiduga seeria 1:1-le.

Võrulannade mänguvankrit vedanud Keiu Kasch lõpetas vastasseisu 19 punktiga, realiseerides 24-st rünnakust 13 (54,2%) ja lisades koguni kuus pallinguässa. Üleplatsimängijaks tõusnud Kaschi kasutegur oli seejuures muljetavaldav +16. Hanna-Liisa Ilves assisteeris 16, Brita Saare ja Annabel Huik 13 ning Haide Haring 12 punktiga.

Polina Liutikova tõi külalistele 17, Gabriela Angelova 16, Yulia Lytvynenko 15 ja Agnes Karm 13 punkti. Kuus pallinguässa löönud Egle Püvi lisas 8 punkti.

Kahe võiduni peetava seeria otsustav kolmas mäng toimub Kohilas esialgse kava järgi 29. märtsil. Koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri kaks edukamat Tartu Ülikool/Eeden ja Tallinna Ülikool ning veerandfinaalseerias Audentese SG/ Noortekoondisest parem olnud TTÜ/Tradehouse.