Igati teenitud võidu võtnud Liverpooli väravad lõid Emre Can 26. minutil kauglöögist, Roberto Firmino avapoolaja esimesel üleminutil ilusa läbimurde järel ja Mohamed Salah 78. minutil penaltist.

Liverpool oli ilma Klavanita mängides viimased kaks kohtumist kaotanud - esmalt jäädi liigas üllatuslikult alla Swanseale, seejärel alistuti FA karikasarjas West Bromwichile. Paraku ei olnud Klavanit ka täna platsil, sest eestlast segab väike vigastus. Liverpooli keskkaitsepaari moodustasid Dejan Lovren ja Joel Matip.

Eelmisel nädalal Liverpooli šokeerinud Swansea City üllatas täna koduplatsil Arsenali, võttes 3:1 võidu ja tõustes viimaselt tabelirealt 17ndaks.

Tabeliseis: 1. Manchester City 65 punkti (24 mängu), 2. Manchester Utd 53 (24), 3. Chelsea 50 (24), 4. Liverpool 50 (25), 5. Tottenham 45 (24), 6. Arsenal 42 (25).

Manchester City võõrustab kolmapäeval West Bromwichi, Chelsea Bournemouthi ja Tottenham vooru keskses kohtumises Manchester Unitedit.