Diafra Sakho viis Premier League`is 16. kohal asuva Ida-Londoni klubi juba teisel minutil juhtima. Unitedile päästis 1:1 viigipunkti Zlatan Ibrahimovici 21. minuti tabamus, kuid võiduväravat Manchesteri tippklubil taas lüüa ei õnnestunud. ManU on nüüd koduväljakul teinud juba neli viiki järjest.

Juba teist korda viimase kuu jooksul saadeti Unitedi peatreener Jose Mourinho väljaku kõrvalt minema. Portugallane ei suutnud end vaos hoida ja virutas veepudelile jalaga avapoolaja keskel, kui väljakukohtunik Jon Moss andis Paul Pogbale sukeldumise eest kollase kaardi.

Tiitlinõudleja Arsenal võitis täna koduväljakul Alexis Sanchezi kahe värava abil Bournemouthi 3:1 ning nihkus esikolmiku kannule.

13 vooru järel on Inglismaal liidrikohal Chelsea 31 punktiga. Tihedalt kannul on Liverpool ja Manchester City (mõlemal 30 punkti). Arsenal on 28 punktiga neljas, Manchester United (20p) on Tottenhami (24p) järel kuues.