Juba playoffi-lootused maha matnud Pittsburghile oli see neljas võit järjest. Varuväravavaht Sebastien Caron tõrjus kõik peale ühe 33-st Leafi pealeviskest pärast seda, kui ta esimese kolmandiku järel vigastatud Jean-Sebastien Aubini koha üle võttis, kirjutab Sportnet.

Mäng oli 41-aastasele mängujuhile Ron Francisele debüüdiks Toronto eest. Kolmekordne Lady Byngi auhinna võitja omandati hiljuti Carolina Hurricanesilt. Francis on Pensi koosseisus tulnud kahel korral Stanley karikavõitjaks.

Endine Leafsi mängija Ric Jackman avas Pensi kasuks skoori seitsmendal minutil, kolmandiku lõpus viigistas Joe Nieuwendyk. Teisel perioodil viskasid Pensi kasuks kaks väravat Rico Fata ja Aleksei Morozov, kolmandal vastas Leafsi poolt Mats Sundin.

Vähe mänguaega saava Jason Williamsi kaks väravat ja Brett Hulli nimele kirjutatud võiduvärav viisid Läänekonverentsi liidri Detroit Red Wingsi võõrsil 4:2 võidule Columbus Blue Jacketsi üle.

Brenden Morrow’ tabamus mängu viimasel minutil päästis Dallas Starsile 2:2 viigi kohtumises Philadelphia Flyersiga.

Michael Nylander oli kõigi kolme Bostoni värava, sealhulgas Mike Knuble’i lisaajal visatud võiduvärava kaasautoriks, kui Bruins alistas Buffalo Sabresi 3:2.

Snaiper Patrik Elias sai kolmandal perioodil kirja kaks tabamust, kui New Jersey Devils oli 6:4 üle Chicago Blackhawksist.

Olli Jokinen viskas oma mängu teise värava lisaaja teisel minutil ja Florida Panthers võitis võõrsil Montreal Canadiensi 3:2.