Cosmos läks pärast Auguri eksimust Maksim Aleksejevi tabamusest kohtumist 1:0 juhtima. Martin Taska suutis mänguseisu viigistada ning poolaja viimastel minutitel oli mõlemal meeskonnal mitmeid võimalusi oma väravatearvet suurendada. Viimastel sekunditel tekkis hea võimalus Cosmosel, kuid Madis Rajando suutis löögi tõrjuda ning kontrarünnakust viis 2,3 sekundit enne poolajasireeni Sander Lepik Auguri 2:1 juhtima.

Teisel poolajal suutis esmalt Cosmos tänu Juri Amosovi tabamusele mänguseisu 2:2-le viigistada ning võiduvärav kirjutati Aleksei Panini nimele.

Viimsis toimunud avakohtumine lõppes laupäeval Auguri 2:0 paremusega. Seeria otsustav kolmas kohtumine leiab aset juba kolmapäeval, 2. märtsil kell 19:30 taas Kristiine Spordihallis.