Kalev kaotas küll avaveerandi 22:30 ja oli poolajaks 9-punktilises kaotusseisus (46:55), kuid suurepärase teise poolajaga pöörati mäng enda kasuks. Kolmanda veerandi lõpuks jõudis Kalev kahe punkti kaugusele (71:73) ning siis pandi paremus lõplikult maksvusele viimase neljandiku 24:16 võiduga.

Rain Veideman, kes kukkus lõpus vigadega välja, viskas koguni 27 punkti, Scott Machado lisas 26 punkti ja 7 resultatiivset söötu ning Keith Benson 15 punkti ja 9 lauapalli. VEFi parim oli 17 punktiga Janis Timma.

Kalev oli täna lätlastest selgelt parem kaugvisete osas, näidates 45%-list tabavust (10/22) VEFi 25% (7/28) vastu. Ka lauavõitluse võitis Kalev ning seda numbritega 40:35.

Kalevil on nüüd turniiritabelis 13 võitu ja 14 kaotust, mis tähendab kaheksandat ehk viimast play-offi kohta. Lähim ohustaja VEF on üheksas 10 võidu ja 15 kaotusega (Tabeliseis).

Kalevlastel seisab põhiturniiril ees veel kolm mängu võõrsil: Minski Tsmoki, Saraatovi Avtodori ja Kaasani Uniksiga.