Avaveerandi võitis Pärnu kindlalt 27:20 ning poolajaks juhiti 44:35. Viimast veeranditki alustas Pärnu veel 65:57 eduseisust, kuid siis lasti soomlastel teha 12:1 vahespurt ning seis 69:69 viigistada. Pärnu võttis veel sisse viiepunktilise edu, kuid normaalaeg lõppes siiski viigiliselt 79:79.

Lisaaeg kulges Pyrinto ühe kuni viiepunktilisel juhtimisel ning lõppes Soome klubi võiduga.

Pärnu parimana viskas Sandis Silavs 19 punkti, Silver leppik lisas 18, Rannar Raap 15, Renato Lindmets 14 ja Ronaldas Rutkauskas 13 silma. Tampere resultatiivseimad olid Tyrone Kent 26, Damon Williams 22 ja Alex Vaanerberg 12 punktiga. Williams korjas ka 9 lauapalli.

A-grupi tabelis jättis see kaotus Pärnu (1-5) viiendale ehk eelviimasele kohale. Pyrintö (4-5) jätkab liidrina.