Spurs mängis üle New Orleans Pelicansi tulemusega 101:95 (punktid veerandaegade kaupa 24:28, 27:24, 25:21, 25:22). Viimastele oli see kuues järjestikune kaotus ning 2014. aasta numbri sees juba seitsmes vastasele allajäämine. See märgib ka Pelicansi hooaja pikimat kaotusteseeriat.

Tony Parker viskas võitjate parimana 27 punkti, Tim Duncan lisas 18 silma, kuni ta esimest korda nelja aasta jooksul vigadega välja vilistati.

Pelicansil tegi suure töö ära Anthony Davis, kes sai kirja 22 punkti, 11 lauapalli, 3 blokeeritud viset, 2 korvisöötu ja 2 vaheltlõiget. Tema läbiminekust läks Pelicans ka viimasel veerandil 87:86 juhtima. Tim Duncan, kes enne kuue veaga välja minemist 9 lauapalli korjas, viigistas veel vabaviskest seisu 20 sekundit hiljem (87:87, mängida jäi veel 6.48), pärast mida Spurs enam eduseisu käest ei andnud.

Reie tagalihase vigastuse tõttu kolm mängu eemal olnud Manu Ginobili viskas võitjatel 14 punkti, Kawhi Leonard lisas 13 silma. Pelicansil jõudis Brian Roberts 19 ja Eric Gordon 12 punktini, Austin Rivers lisas 11 punkti ja 5 korvisöötu.

Vaata mängu kokkuvõtet!

New York Knicks tegi kodusaalis Phoenix Sunsiga sotid selgeks alles lisaajal, saades 98:96 võidu (28:21, 24:22, 23:25, 17:24, 6:4). Knicksile oli see seitsme mängu jooksul kuues võit.

Carmelo Anthony viskas võitjate parimana 29 punkti ja korjas 16 lauapalli, Raymond Felton lisas 19 punkti, Kenyon Martin 8 punkti ja 9 lauapalli, J.R. Smith ja Andrea Bargnani mõlemad 10 punkti, viimane ka 7 lauda.

Sunsi parimad olid 28 punkti, 8 lauapalli ja 4 korvisööduga sloveenlane Goran Dragic, 21 punktiga Leandro Barbosa ning 12 punkti ja 11 lauapalliga Miles Plumee. Suns on kaotanud kolm võõrsil mängu järjest.