Avaveerandi võitis Kalev/Cramo 18:16 ning poolajale läks valitsev Eesti meister juba kümnepunktilises, 44:34 eduseisus. Kolmandal veerandil vähendas kodumeeskond vahe neljale punktile ning normaalaja lõpuks jõuti viigiseisule, 70:70. Kalev, kes sai eile EuroCupis väärt võidu Skopje üle, suutis paremuse maksma alles lisaajal, lõppskoor seega 85:78.

Võitjate parim oli Ty  Abbott 21 punktiga, Vlad Moldoveanu lisas 17 ja Devin Gibson 15 punkti. TTÜ resultatiivseimana viskas Kiur Akenpärg 20 punkti, Andrew Arnold lisas 14 punkti ja 8 lauapalli. Normaalaja lõpus viie veaga pingile langenud Jaan Puideti arvele jäi 10 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Alar Varraku hoolealused pikendasid Eesti liigas võiduseeria juba 28 võiduni, tänavuselt hooajalt on kirjas 9 võitu. TTÜ on tabelis 7 võidu ja 4 kaotusega neljandal kohal.