Päästva 2:2 viigivärava lõi Bayern seejuures alles lisaaja esimesel lisaminutil. Penaltiseerias sai otsustavaks Lukaku viimane löök, mille Manuel Neuer tõrjus. Alates 85. minutist mängis Chelsea Ramiresi eemaldamise järel vähemuses.

Chelsea-Bayern 2:2, penaltid 4:5

Chelsea asus 9. minutil Fernando Torrese väravast 1:0 juhtima. Suurepärase söödu andis hispaanlasele karistusalasse André Schürrle. Teise poolaja kolmandal minutil lõi Franck Ribery Bayerni 1:1 viigivärava.

85. minutil sai Ramires teise kollase ning Chelsea jäi vähemusse. Mängu normaalaeg lõppes 1:1.

Lisaaja kolmandal minutil viis Eden Hazard Chelsea uuesti juhtima - 2:1. Kui käis lisaaja esimene lisaminut, lõi Martinez Bayerni päästva 2:2 viigivärava ja mäng läks penaltide peale!

Karistuslöökide realiseerimisel olid esimesed üheksa meest edukad, kuid siis tõrjus Neuer Lukaku löögi ja Bayern võitis seeria 5:4. See oli Bayernile väikeseks revanšiks Chelsealt saadud kaotusele Meistrite liigas.

Algkooseisud: Bayern: Neuer, Rafinha, Alaba, Boateng, Dante, Lahm, Kroos, Ribery, Robben, Müller, Mandzukic; Vahetuses: Starke, Van Buyten, Contento, Martinez, Shaqiri, Goetze, Pizarro / Chelsea: Cech, Ivanovic, Cole, Luiz, Cahill, Ramires, Lampard, Schurrle, Hazad, Oscar, Torres; Vahetuses: Schwarzer, Terry, Azpilicueta, Essien, Mikel, Mata, Lukaku.