Real oli teisipäeval Tel Avivis Maccabist üle 69:57 (16:10, 17:20, 19:14, 17:13) ja lõpetas veerandfinaalseeria 3:0 võiduga. Madridi klubi resultatiivseim oli täna oma 30ndat sünnipäeva tähistanud ameeriklane Jaycee Carroll 16 punktiga. Sergio Llull lisas 13 ja Sergio Rodriguez 12 punkti. Shawn James tõi Maccabile 18 silma.

Teises tänases mängus alistas Panathinaikos koduväljakul Barcelona 65:63 (20:10, 18:19, 12:22, 15:12) ja asus veerandfinaalseeriat 2:1 juhtima. Panathinaikose võidukorvi viskas Dimitris Diamantidis minut enne lõppu, viies kreeklased kaugviskest 64:63 juhtima. Barcelonal oli lõpusekunditel võimalus mäng enda kasuks pöörata, kuid nii Sarunas Jasikeviciuse kahepunktivise kui Juan Carlos Navarro kaugvise ei tabanud. Panathinaikose parim oli Michael Bramos 14 punktiga, Barcelonal Navarro 17 silmaga.