Avavoorust oli sakslastel kirjas 5:2 võit Bulgaaria üle, Eestil aga 1:5 kaotus Ukrainale. Mäletavasti asus Eesti esimesel poolajal Frank Liivaku löögist juhtima, kuid teisel poolajal pani Ukraina oma paremuse ülekaalukalt maksma.

Tänase mängu saatus selgus juba avapoolaja järel, kui Saksamaa asus 3:0 juhtima, teatas Eesti Jalgpalli Liit. Poolaja üleminutil oli Rauno Sappinenil suurepärane võimalus kaotusseisu vähendada, kuid kahjuks jäi vastaste väravavaht ette.

Teisel poolajal kõik kordus - Saksamaa lõi jällegi kolm väravat ja võitis mängu 6:0. Täna õhtul kohtuvad veel Ukraina ja Bulgaaria.

28. märtsil kell 16:00 Hembergstadion, Iserlohn
SAKSAMAA U-17 - EESTI U-17 6:0 (3:0)