Kalev alustas hästi, juhtides 8 minuti järel 15:10 ning võites avaveerandi 19:17. Teisel veerandil tallinlaste mäng aga tardus. Ventspils tegi 9-2 vahespurdi ning asus kohtumist juhtima. 3 minutit enne poolaja lõppu juhiti juba 10 punktiga ning poolaja järel leidis Kalev end 33:35 kaotusseisus.

Kolmandal veerandajal suutis Kalev vastu panna mõned minutid. Ventspils kasvatas eduseisu 13-punktiliseks veerandaja keskpaigaks, Kalev jõudis veel seitsme punkti kaugusele, kuid see oli ka kõik. Viimasel veerandil kasvatas Ventspils kahe minutiga vahe juba 16-le ning vahe oluliselt enam ei kahanenudki.

Kalev lubas vastastel võtta 12 ründelauda ning kaotas lauas kokkuvõttes 44/30. Kalevi suurim korvikütt oli 12 punktiga Ty Abbott, Bamba Fall lisas 11 punkti ja 10 lauapalli, Gary Wilkinsoni arvele jäi 10, Tanel Sokk ja Keith McLeod toetasid üheksaga. Kalevit "lõhkus" korralikult Donald Sims, tuues 23 punkti (vabavisked 8/8), Folarin Campbell lisas 13 punkti ja 11 lauapalli.

Kahe mängu kokkuvõttes läheb Ventspils finaali 10-punktilise eduga. Vastane selgub paarist Prienai Rudupis - Riia Barons, kus avakohtumine kuulus leedulastele 76:73.