Avageimi 25:21 võiduga asus kodumeeskond Pärnu mängu Riia klubi vastu 1:0 juhtima. Teises geimis oli Pärnu 23:18 eduseisus, kuid seejärel lasti vastastel 24:24 viigistada. Kuurortlinna meeskond kosus kiiresti ning võitis kaks järgnevat punkti (26:24).

Riia Lase suutis kolmanda geimi enda kasuks kallutada ning kaotusseisu 1:2-le vähendada. Neljanda geimi keskpaigas haaras Pärnu initsiatiivi ja vastaseid enam ohtlikult lähedale ei lastud, tasuks 25:19 geimivõit ning ühtlasi kogu mäng tulemusega 3:1, kirjutab volley.ee.

Pärnut vedas Andrus Raadik, kelle arvele kogunes 20 punkti, Siim Põlluäär lisas 14 punkti. Lase kogus 10 blokipunkti, Pärnu sai kirja ühe vähem. Eesti meeskonna rünnakuprotsent oli 47, Lasel 42.

TTÜ suutis Lätis peetud mängus Daugavpilsi Universitāte vastu taas võitude teele naasta, kui kolmegeimilises mängus saavutati 3:0 (22, 21, 19) võit. Eesti-Läti ühisliiga suurim punktitooja ja oktoobrikuu parim mängija Mart Tiisaar tõi võitjate resultatiivsemana 15 punkti, Denis Sintov lisas 14 silma.

Laupäeval on kavas kaks- ja pühapäeval kolm ühisliiga mängu.