United asus Stamford Bridge`il juba 4. minutil juhtima, kui David Luiz lõi omavärava. Kümme minutit hiljem tegi Robin van Persie seisuks 2:0.

Chelsea tuli Juan Mata ja Ramiresi väravates mängu tagasi ning viigistas 53. minutiks. Teise poolaja keskel tabas kodumeeskonda aga külm dušš, kui viieminutilise vahega said punase kaardi nii Branislav Ivanovic kui Fernando Torres. Viimane sai seejuures teise kollase kaardi, kui kohtunik Mark Clattenburg pidas ründaja kukkumist sukeldumiseks. Tegelikult tegi ManU kaitsja Jonny Evans selles olukorras Torresele vea.

ManU-le üliolulised kolm võidupunkti tagas Javier Hernandezi 75. minuti tabamus, mis oli tõenäoliselt suluseisust löödud.

Chelseal on nüüd 9. vooru järel 22 punkti. Tiitlikaitsja Manchester City ja Manchester United on punkti kaugusel. Tottenhamil on 17, Evertonil 16 ja Arsenalil 15 punkti.