City jäi 67. minutil Shane Longi värava järel kaotusseisu ning viigistas alles 80. minutil, kui täpne oli Edin Dzeko. Võidupunktid suudeti kindlustada alles normaalaja viimasel minutil, kui taas Dzeko palli väravasse toimetas.

United jäi 11. minutil Wayne Rooney omaväravast kaotusseisu, kuid ründeäss parandas vea juba 27. minutil, viigistades seisu. Poolajale läks United juba 2:1 eduseisus, sest täpne oli ka Robin van Persie. Teise poolaja alguses kasvatas Danny Welbeck edu kahele väravale ning Rooney 65. minuti "kolmas" tabamus vormistas lõppseisu.

Rooney omavärav:

Stok1 by SpheraChannel
Mõlemal Unitedi klubil on 8 vooruga kogutud 18 punkti. Chelsea juhib meistrivõistlusi 22 punktiga. United on tänu paremale väravatevahele teisel, City kolmandal kohal.