Kohtumise esimesed paar minutit olid tasavägised, kuni kreeklased said oma mängu tööle, hakates tasapisi oma edu suurendama ning juhtides esimese veerandi lõppedes 15 punktiga, seisuks 28:13, vahendas basket.ee.

Teisel kümnendil kasvas edu juba 20-silmale ning Kreeka koondis hoidis kohtumise initsiatiivi kindlalt enda käes, olles poolaja lõppedes ees 45:28. Teisel poolajal jätkus mäng Kreeka kindla kontrolli all. Andres Sõbra hoolealused küll püüdsid mängu pööret tuua, kuid tulutult. Kreeka võitis mängu lõpuks 22 punktiga, seisuks 91:69.

Eestlaste resultatiivseim oli ka eelmisel aastal U20 turniiril käinud ja A-divisjoni koha võidelnud Rannar Raap, kes viskas 13 punkti. Teda toetasid Rait-Riivo Laane 12 ning Rauno Nurger 11 silmaga. Võitjate kreeklaste parim oli 28 punktiga Giannoulis Larentzakis. Anastasios Antonakis lisas 23 silma.

Eesti kohtub homme turniiri kolmandas mängus kell 15 Ukrainaga.