30. minutil viis inglased juhtima Joleon Lescott, vaid üheksa minutit hiljem prantslased viigistasid. Tabava kauglöögi sepistas Samir Nasri. Palli valdas Prantsusmaa 61 ja Inglismaa 39 protsenti.

Prantsusmaa ja Inglismaa algkoosseisud:

Prantsusmaa (4-3-3): Lloris (kapten), Evra, Mexès, Rami, Debuchy, A. Diarra, Malouda, Cabaye, Ribéry, Nasri, Benzema. Peatreener Laurent Blanc.

Inglismaa (4-4-2): Hart, Johnson, Terry, Lescott, Cole, Milner, Parker, Gerrard (kapten), Oxlade-Chamberlain, Young, Welbeck. Peatreener Roy Hodgson.

2004. aasta EM-finaalturniiril kohtusid Prantsusmaa ja Inglismaa samuti alagrupiturniiri esimeses voorus ja siis võitis Prantsusmaa Zinedine Zidane kahest hilisest väravast 2:1. Kaks jalgpallikantsi on omavahel vastamisi olnud 28 ametlikus kohtumises, Inglismaa võitnud neist 16 ja viigistanud 4. Samas pole prantslased alates 1997. aastast inglastele kaotanud.