Lemgo hoiab 14 punktiga seitsmendat kohta, kaks silma vähem teeninud Melsungen on kaheksas. Juhib täiseduga THW Kiel.

Saksamaa kolmanda liiga idatsoonis võttis seitsmenda järjestikuse võidu EHV Aue, olles kodus 35:26 üle HSG Gensungen-Felsbergist. Janar Mägi viskas võitjate kasuks kümme ja Dener Jaanimaa neli väravat. Aue on üheksa mänguga teeninud 16 punkti, mis annab turniiritabelis teise positsiooni.

Šveitsis sai Kriens-Luzern võõrsil 40:28 jagu Stäfa Lakersist. Marius Aleksejev pääses Kriens-Luzerni puurisuule 23. minutil ja tegi 14 tõrjet. 12 vooru järel on Kriens-Luzern 15 punktiga neljandal kohal.

Taani kõrgliigas pidi Arhus Handbold kodus tunnistama Skjern Handboldi 30:26 paremust. Mikk Pinnonen viskas Arhusi kasuks ühe värava. Pärast 12. vooru hoiab Arhus 11 punktiga kuuendat positsiooni.

Rumeenias sai HC Odorhei võõrsil 35:27 jagu CSM Satu Marest. Odorhei leegionär Martin Johannson skoori ei teinud. Üheksa vooru järel on Odorhei 11 punktiga neljandal kohal.

Soome meistrivõistlustel alistas Helsingi HIFK kodus 37:29 Helsingi Dickeni. Sten Toomlalt HIFK-le viis ja Valdar Noodlalt Dickenile kümme tabamust. Turu AIFK sai samuti omal väljakul 32:29 jagu Porvoo Akillesest. Olev Eensalult AIFK-le kolm väravat. Vantaa Atlas oli võõrsil 24:23 üle Karjaa BK-46 meeskonnast. Olari Paumetsalt BK-46 kasuks kaks tabamust. Turniiritabelis on Kauniaineni Westil 16 (8-st mängust), Siuntio IF-il 13 (9), HIFK-l 12 (9), Riihimäki Cocksil 10 (9), Dickenil 9 (9), AIFK-l 7 (9), Atlasel 6 (9), BK-46 meeskonnal 6 (9) ja Raivo Laastu juhendataval Akillesel 1 (9) punkt.

Soome naiste liiga seitsmendas voorus kaotas Kauniaineni GrIFK kodus 24:27 lähirivaal Helsingi Sparta IF-ile. Võitjate puurisuul kõik 60 minutit toimetanud Linda Veski tõrjus neli 7-meetri karistusviset ja tunnistati kohtumise parimaks mängijaks. Teine GrIFK-is palliv eestlanna Maarja Põldver väravaid ei visanud. Turniiritabelis on GrIFK kümne punktiga kolmandal kohal.