Avamängu Ungari klubile Ferencvaros 1:2 kaotanud Aalesund jäi kaotusseisu ka kodus, kuid suutis sellest välja tulla. Post tuli väljakule 63. minutil, Enar Jääger tegi kaasa kogu kohtumise. Järgmises ringis minnakse vastamisi Rootsi klubiga Elfsborg.

Silma paistis ka Sergei Pareiko, kelle tõrjete abil läbis Krakowi Wilsa Meistrite Liiga teise eelringi puhaste paberitega. Avamängus võõrsil Riia Skonto 1:0 alistanud poolakad võitsid teise matši 2:0. Edasi võetakse mõõtu Bulgaaria meistrilt Lovechi Litexilt.

Lvivi Karpatõ püsib Ukraina kõrgliigas tabeli lõpus, kui viimati alistuti võõrsil Donetski Šahtarile eduseisust 1:2. Sergei Zenjov vahetati pingile 70. minutil seisul 1:1. Kolmest mängust kontosse kirjutatud üks punkt ei luba paremat 14. kohast.

Eesti mängijate Vjatšeslav Zahovaiko (Debrecen), Sander Puri (Papa) ja Jarmo Ahjupera (Györi ETO) klubid hoiavad Ungari kõrgliigas teise vooru järel liidriohje. Debrecen (Zahovaiko sisse 86) alistas viimati 2:0 Zalaegerszegi TE, Papa (Puri välja 60) 2:0 Siófoki ja Györ (Ahjupera koosseisu ei kuulunud) 1:0 Ujpesti.

FK Gomel (Andrei Stepanov 90) andis Valgevenes käest 2:0 edu, kui leppis koduväljakul 2:2 viiki FK Vitebskiga. Liigatabelis on Gomel pärast 18 matši 25 punktiga viies.

Silkeborg sai Taanis esimese kaotuse, jäädes teises voorus kodus mängides 0:1 alla Brøndbyle. Algkoosseisus alustanud Kaimar Saag vahetati välja 80. minutil.

Vitali Teleš tegi Pietarsaari Jaro väravasuul nullimängu, aidates oma meeskonna üllatusliku 1:0 võiduni liider HJK üle. Mikk Reintam ja Jyväskylä JK viigistasid 1:1 TPSiga. 16 vooru järel hoiab JJK 31 punktiga kolmandat, Jaro 16 silmaga kaheksandat positsiooni.

Raio Piiroja ta mänginud Fredrikstad oli Norra meistriliigas eelmisel esmaspäeval kodus 4:2 üle Bergeni Brannist. Nädalavahetuseks planeeritud mängud lükati edasi. Liigatabelis on 16 matšist 23 silma kogunud Fredrikstad tõusnud kuuendaks, Enar Jäägeri ja Sander Posti Aalesund on sama arvu punkti juures kaheksas.

Luka Koper teenis Sloveenia meistriliigas hooaja esimese punkti, viigistades Ljublijana Olimpijaga kodus 1:1. Konstantin Vassiljev tegi Koperi eest kaasa terve mängu. Kahe vooru järel ollakse ühe silmaga kaheksandad.

New York Red Bulls kirjutas möödunud nädalal tabelisse viigi ja kaotuse. FC Dallasega jagati punktid seisul 2:2 ja Colorado Rapidsilt teeniti suur 1:4 kaotus. Joel Lindpere mängis mõlemas matšis algusest lõpuni. Idakonverentsis hoitakse endiselt kolmandat positsiooni.