Mullu oktoobris prantslannadele võõrsil 0:12 alistunud eestlannad jäid kaotusseisu 21. minutil, kui sihile jõudis Gaëtane Thiney. Külalistel kulus pärast seda 32 minutit, et Elis Meetua valvatud värav uuesti lahti muukida, kuid pärast seda löödi lühikese aja jooksul neli kolli ja 90. minutil veel üks.

Profimängijatest koosneva Prantsusmaa eest sai kaks väravat kirja Marie-Laure Delie, ühe lisasid Gaëtane Thiney, Élodie Thomis, Élise Bussaglia ja Eugénie Le Sommer.

Maailmameistrivõistluste 1. alagrupis on Prantsusmaal liidrina nüüd 24 punkti (8 mängust), järgnevad Island 21 (8), Eesti 9 (7), Serbia 7 (7), Põhja-Iirimaa 3 (6) ja Horvaatia 1 silmaga (8).

Järgmise valikkohtumise peab Eesti 24. juulil võõrsil Põhja-Iirimaa vastu. 22. augustil mängitase A. Le Coq Arenal Horvaatiaga ja 25. augustil Rakveres Islandiga.

Eesti koosseis: 1-Elis Meetua, 2-Liis Emajõe, 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik (82. 18-Kärt Kaseorg), 5-Geit Prants, 6-Anete Paulus, 7-Katrin Loo, 8-Kaire Palmaru, 10-Kairi Himanen (69. 9-Signy Aarna), 15-Inna Zlidnis (55. 14-Liis Pello), 17-Anastassia Morkovkina.
*Varus*: 12-Getter Laar, 9-Signy Aarna, 13-Liivi Sõrmus, 14-Liis Pello, 16-Saskia Sonnberg, 18-Kärt Kaseorg.