Bologna - Cantu paari võitja läheb nelja hulgas kokku Siena Montepaschi´ga. Itaalia meistriliiga põhiturniiri võitja oli veerandfinaalis kuivalt 3-0 parem Treviso Benetton´ist.

Mängudega 3-0 said veerandfinaalist edasi ka Caserta Pepsi ja Milano Armani Jeans.

----------------------------------------------------------------------

Bologna - Cantu 95:79 (25:16 ; 25:18 ; 17:21 ; 28:24)

Kohtumise kulg:

Vastupidiselt eelmisele kohtumisele alustas Bologna Virtus hästi. Eduseis 8:0, Kangur esialgu tavapäraselt varumeestepingil.

5. minut - Bologna ees 11:1. Kangur pole veel platsile saanud.

Esimene veerandaeg läbi. Kangur sai platsile kolmeks minutiks, aga täna algus ei sujunud. Kaks viga ja pallikaotus ning pingile tagasi. Pealeviskeid Kangur ei teinud. Bologna juhib 25:16.

12. minut - Kodumeeskond ees 32:18 ja Cantu kasutab mõtlemisaega.

14. minut - Bologna peal 35:24. Kangur teisel veerandajal veel väljakul käinud pole.

17. minut - Kangur ikka pingil ja Bologna ees 39:28.

Poolaeg lõppes Bologna suure ülekaaluga 50:34. Kangur istutati pärast kahvatut algust teiseks veerandajaks pingile. Eestlane on seni mänginud kolm minutit ning punktiarve avamata.

--------------------------------------------------------

Teist poolaeg mängitud neli minutit, Bologna edu endiselt väga soliidne 57:42. Kangur istub.

27. minut - Bologna ees 59:46. Kangur lõpuks väljakule! Ja teeb kohe oma kolmanda vea. Kuidagi hapud on täna need viinamarjad.

29. minut - käsi valge, veaga kaks punkti olemas. Vabavise mööda. Bologna juhib 65:53.

Kolmas veerandaeg lõppes seisul 67:55. Midagi kindlat veel pole, aga liigub otsustava viienda mängu poole. Kangur mänginud 7 minutit ja visanud 2 punkti.

37. minut - Kangur puhkab. Usaldati väljakule koguni üheteistkümneks minutiks järjest. Bologna ees vaid 79:73. Kanguri arvel ikka kaks punkti.

Õnneks läks püss uuesti lahti ja Bologna vormistab lõpusekunditel teist järjestikust võitu. Veerandfinaalseeria on viigis 2-2 ning otsustav mäng peetakse reedel.

Kangur sai ka veel lõpusekunditel platsile, seisul 90:77. Bologna võit 95:79.