Eesti puhul rõhutatakse, et meie võistkonnal on seljataga edukas suvi Euroopa liigas. „Nende parimad mängijad on meile hästi teada, kuna neid kasutati Euroopa liigas ja nad esinevad Prantsusmaa liigas. Räägin staartemporündaja Ardo Kreegist ja Oliver Vennost, kes mängivad vastavalt Pariisis ja Rennes’is (Venno enam Rennes’is ei mängi – M. R.). Neil on kogenud meeskond, mis on palju arenenud viimaste aastate jooksul. Hea serv, rünnak ja ka blokk,“ iseloomustas Tillie eestlasi ja võttis jutu lühidalt kokku: „Meeskond, millega on keeruline toime tulla.“

Arnaud meenutab, et Prantsusmaal on karastunud ka Eesti sidemängija Kert Toobal ja nurgaründaja Keith Pupart. „Hea servi ja rünnakuga tugev tiim, kus on ka suuri kutte, kes võivad meile tüli teha,“ lisas meeskonna statistik Thomas Bortolossi ja andis retsepti, kuidas maarjamaalastega toime tulla: „Peame olema blokis tasemel ja serviga suruma, et vähendada nende rünnakuvõimalusi.“

Horvaatia kohta on ka Prantsusmaal kõige vähem infot. Tillie märgib, et nad on head rünnakul ja blokis ning EMi avamängus tuleb olla täielikult keskendunud ega tohi minna platsile liiga enesekindlalt.

Tugevaimaks vastaseks peetakse alagrupis mõistagi Itaaliat. „Neil on uus treener Gian Lorenzo Blegini, kes võttis meeskonna üle pärast maailmaliiga kohamänge (sel suvel) ja on palju panustanud noorde sidemängijasse Simone Gianellisse, kes on alles 19, kuid esineb väga hästi. Lisaks sellele on neil juures Kuubas sündinud (nurgaründaja) Osmany Juantorena ja tagasi on ka diagonaalründaja Ivan Zaitsev. Üks maailma paremaid võistkondi nii tehniliselt, füüsiliselt kui ka taktikaliselt,“ rääkis Tillie, kelle arvates on EMi soosikud Itaalia, Serbia, Poola ja Bulgaaria. „Siiski võib juhtuda ka üllatusi, näiteks Belgia või Hollandi poolt. Ja muidugi on Prantsusmaa samuti üks favoriitidest, tulime medalit võitma!“