Inglased läksid kohtumist 38. minutil Frank Lampardi löögist juhtima ning eduseis püsis veel 90. minutil.

73. minutil määrati Prantsusmaa väravasse penalti, kuna Mikael Silvestre tõmbas karistusalas maha Wayne Rooney. Ent Beckhami karistuslöögi Fabien Barthez tõrjus.

Lisaaja esimesel minutil lõi aga Zinedine Zidane karistuslöögist 1-1 ning lisaaja kolmandal minutil määras kohtunik prantslaste penalti. Zidane ei eksinud ning prantslased said kirja 2-1 võidu.

Prantsusmaa — Inglismaa 2:1 (0:1)
Zidane 90+1., 90+3 (pen) / Lampard 38.

Prantsusmaa:
Barthez, Gallas, Thuram, Silvestre (Sagnol 79.), Lizarazu; Pires (Wiltord 75.), Vieira, Makelele, Zidane; Henry, Trezeguet.
Inglismaa:
James; G Neville, King, Campbell, A Cole; Beckham, Gerrard, Lampard, Scholes (Hargraves 76.); Owen (Vassel 69.), Rooney (76.Heskey).

Esmaspäeval, 14. juunil kohtuvad C-grupi avavoorus Taani — Itaalia (19.00, Guimaraes) ja Rootsi — Bulgaaria (21.45, Lissabon).