Kui meistritiitli kaitsja ESS Pärnu VK alistas vastase — Sylvesteri meeskonna raskusteta 3:0, siis põhiturniiri võitja Tartu Pere Leib/Cibuse elu tegi raskeks Kaubaliinid/Aeroci põhiründaja Eivo Zuravljov.

Tartus toimunud mängu esimene geim kuulus kindlalt 25:19 Pere Leib/Cibuse meeskonnale, teises geimis aga Rakvere meeskond kosus ning suutis tasavägise geimi tulemusega 29:27 võita. Seejärel pani Tartu meeskond siiski paremuse maksma, võites järgnevad kaks 25:20 ja 25:16. Pere Leib/Cibuse parimaks mängijaks tunnistati 23 tulemuslikku punkti toonud Argo Arak, kaotajate parim oli 25 resultatiivsuspunktiga Eivo Zuravljov.

Kolme võiduni mängitavad poolfinaalseeriad jätkuvad laupäeval, 16. märtsil. Algusega 17.00 on Rakvere põhikooli võimlas vastamisi Tartu Pere Leib/Cibus ja Kaubaliinid/Aeroc ning kell 18.30 mängivad Kalevi spordihallis Sylvester ja ESS Pärnu VK.

Algasid ka mängud viienda ja kuuenda koha eest meistrivõistlustel. Kahe võiduni mängitava seeria esimeses mängus sai üllatusvõidu põhiturniiril viimaseks jäänud Viljandi Meieri/Amer VK, kes alistas Audentes/Hermanni tulemusega 3:1. Järgmine mäng selles paaris peetakse laupäeval, 16. märtsil algusega 18.00 Viljandi spordihoones.