Norra meistriliigas sai Ragnar Klavan vaid ühe minuti mänguaega, kui Valerenga IF alistas pühapäeval, 3. oktoobril võõrsil Odd Grenlandi 4:2. Eelmises voorus 27. septembril 1:1 Tromsoga viigistanud Valerenga jääb liider Rosenborgist endiselt vaid punkti kaugusele.

Esimeses divisjonis läks eestlastel sel nädalavahetusel tagasihoidlikumalt: Marek Lemsalu tegi taas kaasa kogu kohtumise, ent FK Bryne jäi 1:4 (0:0) alla Aalesundile; Toomas Tohveri tööandja kaotas 2:4 (0:2) Mossile, eks-floralane ei mänginud. Tabelis on Bryne 6. ja Honefoss 8.

Norra 2. divisjonis sai Aivar Anniste tööandja Ullensaker/Kisa IL laupäeval, 2. oktoobril suure 5:2 võidu Nidelvi üle. Üldarvestuses on Ull/Kisa 24 mängust kogunud 41 punkti ja asub 4. tabelireal, liider Follost lahutab 7 silma.

Rootsi 1. divisjonis sai Kristen Viikmäe leivaisa Enköpings SK 4 päeva jooksul 2 kaotust: 29. septembril alistas Häcken nad 2:0 (1:0); 3. oktoobril jäädi Österile alla 2:3 (0:2). Eestlane osales mõlemas mängus 90 minutit ning teenis Häckeni vastu kollase kaardi, Supperettan liigas on Enköpings alles 14. kohal, mis tähendab otsest väljalangemisohtu.

Soome meistriliigas üldvõidu kindlustanud Valkeakoski Haka sai kohtumises Allianssiga hooaja kolmanda kaotuse, eks-floralane Sergei Terehhov tulemusega 2:3 lõppenud mängus kaasa ei löönud.

Taani Meistrisarjas alistas Urmas Rooba koduklubi FC Kopenhaagen laupäeval, 2. oktoobril 2:0 (1:0) Herfolge’i, eks-floralasele mänguaega ei jagunud.

Ukraina meistriliigas osales Taavi Rähn FK Volõn Lutski 1:1 viigimängus Zaporožje Metallurgiga, meeskond on kaheksandal tabelireal.