Pertelson võitis kaks meistrikulda

 (5)
Indrek Pertelson

Eesti meistrivõistlustel judos võitis Indrek Pertelson kaks kuldmedalit, olles kõigist kindlalt parem nii raskekaalus kui ka absoluutkaalus.

Kokku on Pertelson nüüd Eesti meistrivõistlustelt saanud 21. kuldmedalit.

Oma ülekaalu panid maksma ka teised favoriidid — 100 kg kehakaalus võitis meistritiitli Martin Padar, kuni 90 kg kehakaalus Dmitri Budõlin ja kuni 81 kg kehakaalus Aleksei Budõlin.

Tulemused
N -52
1. Tširkina Katarina Ippon
2. Niinepuu Gerli Aitado
3. Vojevodina Jekaterina Buffendo

N -57
1. Rothberg Kätlin Condor
2. Mirošnikova Viktoria Dvigatel
3. Bragina Tatjana Buffendo
3. Pihlak Evelin Do
5. Tšepkassova Nadežda Buffendo
5. Mutškajeva Darja Dvigatel

N -63
1. Tekkel Katre Aitado
2. Tuvikene Dekla Rei
3. Berezina Oksana Buffenfo
4. Murašova Jevgenia Maardu
5. Borzova Tatjana Põhjakotkas

N -70
1. Soorand Irma Do
2. Jablunovskaja Anastassia Buffendo
3. Hlemejeva Anastassia Sakura

N +70
1. Kuznetsova Viktoria Buffendo
2. Kornõševa Aleksandra Buffendo

N ABS
1. Tekkel Katre Aitado
2. Soorand Irma Do
3. Kuznetsova Viktoria Buffendo
3. Jablunovskaja Aljona Buffendo
5. Kornõševa Aleksandra Buffendo
5. Pihlak Evelin Do

M -60
1. Šotin Maksim Dvigatel
2. Fjodorov Aleksandr Dvigatel
3. Niinepuu Gert Aitado
3. Zaitsev Jevgeni Põhjakotkas
5. Nizamov Marat Dvigatel
5. Rothberg Künter K.Palusalu SK

M -66
1. Fedorin Anton Condor
2. Grill Vladimir Do
3. Trell Tõnis Aitado
3. Villemson Renee Condor
5. Ivanov Deniss Järve/Afina
5. Surzikov Nikolai Do

M -73
1. Astafjev Sergei Dvigatel
2. Pitsi Urmas Rei
3. Hõbemägi Edgar Condor
3. Marmeljuk Sergei Põhjakotkas
5. Vainomäe Erkki Aitado
5. Senin Aleksei Dvigatel

M -81
1. Budõlin Aleksei Dvigatel
2. Viil Kaupo Condor
3. Toompere Rasmus Do
3. Essenson Indrek Do
5. Toompere Ragnar Do
5. Dadašov Rafig K.Palusalu SK

M -90
1. Budõlin Dimitri Dvigatel
2. Silde Miko Condor
3. Peeter Saks Condor
3. Õismaa Rene Aitado
5. Arukaevu Rain Sakura
5. Bragin Dima Maardu

M -100
1. Padar Martin Aitado
2. Batejev Andrei Dvigatel
3. Kõnd Margus Do
4. Ivanov Andrei Põhjakotkas
5. Antonov Mihail Põhjakotkas

M +100
1. Pertelson Indrek Condor
2. Höövelson Meelis Sakura
3. Ursaki Fjodor Dvigatel
3. Linntam Arno Aitado
5. Vesnuhov Sergei Zen
5. Kljutšnikov Aleksei KickSai

M ABS
1. Pertelson Indrek Condor
2. Silde Miko Condor
3. Kõnd Margus Do
3. Maripuu Sander Condor
5. Linntam Arno aitado
5. Arukaevu Rain Sakura

Klubide paremusjärjestus:
Mehed
1. SK “Dvigatel”
2. SK “Condor”
3. SK “Aitado”

Naised
1. SK “Aitado”
2. SK “Buffendo”
3. SK “Do”