Pärnus algab rahvusvaheline võrkpalliturniir

 (5)

Kolmapäeval algab 2.rahvusvaheline Pärnu võrkpalliturniir, kus lisaks Eesti koondisele teevad kaasa ka Läti, Belgia, Tšehhi ja Soome rahvusmeeskonnad ning Venemaa B-koondis.

Mängud toimuvad nii Pärnus (Pärnu Rabahall) kui ka Tallinnas (Kalevi Spordihall).

Meeskondade koosseisud
Soome
1.Miika Heikkunen 1977 200 PiiVolley
2.Sami Juvonen 1966 190 Isku-Volley
3.Lassepettari Laurila 1973 187 Forli, Italy
4.Olli Aakula 1977 197 PiiVolley
5.Mika Pyrhönen 1975 197 KuPS-Volley
6.Tuomas Sammelvuo 1976 193 Cuneo, Italy
7.Jussi Heino 1971 195 Noliko Maaselk, Belgium
8.Anssi Vesanene 1980 200 Isku-Volley
9.Saku Määttä 1977 200 Friedricshafen, Germany
10.Tuomas Tihinen 1979 197 Isku-Volley
11.Janne Heikkinen 1976 203 Torino, Italy
12 Kardo Künnap 1968 189 KuPS Volley
18 Timo Tolvanen 1977 183 KuPS Volley

Venemaa
GARKUSHENKO DENIS 09.02.77 NEFTIANIK YAROSLAVL
MAKAROV SERGEI 28.03.80 MGFSO DINAMO MOSCOW
LATYSHEV SERGEY 27.04.78 UEM-IZUMRUD EKATERINBURG
MELNIK VLADIMIR 21.07.80 BELOGORIE-DINAMO BELGOROD
CHEREMISIN ALEXEI 23.09.80 MGFSO DINAMO MOSCOW
TERESHIN MAXIM 05.08.79 MGTU-LUZHNIKI MOSCOW
PROSKURNIA MAXIM 16.03.79 BALTIKA S-PETERBURG
FILATOV ANTON 18.11.77 NEFTIANIK BASHKIRII UFA
LEVKIN YURY 12.03.74 MGTU-LUZHNIKI MOSCOW
MAXIMOV MAXIM 20.03.82 NEFTIANIK BASHKIRII UFA
ABRAMOV PAVEL 23.04.79 ISKRA ODINTSVO
OLIKHVER RUSLAN 11.04.69 BRAZIL

Läti
NORMUNDS VEIDENBERGS NAPAPIININ FINLAND
GUNTIS ATARS KESKI-SAVON FINLAND
VIKTORS CEPLITIS FENERBAHCE Tyrkey
AUSTRIS ŠTĀLS ESS FALCK ESTONIA
VLADISLAVS HOTULEVS OZOLENKI/POLIURS LATVIA
GVIDO PRIEDĪTIS EINTRACHT INNOVA GERMANY
VADIMS KARDAŠS BUDVANSKA RIEVERA YUGOSLAVIA
ANDREJS JAMROVSKIS OZOLENKI/POLIURS LATVIA
GATIS VANAGS PCSK/RIGA LATVIA
MĀRIS VENSBERGS PCSK/RIGA LATVIA

Eesti
6 KERT TOOBAL 02.06.1979 187 ESS PÄRNU VK
13 VEIKO LEMBER 11.09.1977 182 TARTU PERE LEIB/Cibus
10 ARGO ARAK 19.05.1976 192 TARTU PERE LEIB/Cibus
3 PAVEL KRUZAJEV 04.04.1980 200 TTÜ/MAARDU
2 ARGO MERESAAR 13.01.1980 204 ESS PÄRNU VK
4 MAREK PIHLAK 12.07.1977 196 TARU PERE LEIB/Cibus
9 AKO SALUR 15.04.1966 200 VARKAUS PATERI
5 JAANUS NÕMMSALU 19.01.1981 200 ESS PÄRNU VK
11 RAIMO PAJUSALU 01.02.1981 198 ESS PÄRNU VK
14 ARDO KASELA 28.03.1978 190 TARTU PERE LEIB/Cibus
15 RAIGO TATRIK 26.11.1976 187 TTÜ/MAARDU
16 ERIK JAGO 29.12.1980 196 HELSINKI ROCKS
7 AVO KEEL 01.10.1962 195 ESS PÄRNU
12 JANIS SIRELPUU 14.08.1977 196 TARTU PERE LEIB
1 KRISTJAN KURIK 12.02.1977 197 TTÜ/MAARDU
17 MIHKEL SEPP 21.03.1977 196 TTÜ/MAARDU

Tšehhi
POPELKA JIRI 11.05.1977 204 NOLIKO MAASEIK /BEL
NOVOTNY MAREK 04.05.1978 201 GFS AJACCIO / FRA
HABADA PETR 23.09.1974 191 VK C. BUEJOVICE /CZE
LEBL MARTIN 12.04.1980 202 NOLIKO MAASEIK /BEL
KUBALA PREMYSL 16.12.1973 202 HOT VOLLEY WIEN /AUT
RAK MICHAL 14.08.1979 204 AERO ODOLENA VODA/CZE
DUBŠ IVO 04.07.1974 198 VFB FRIEDRICHHAFEN /GER
POLÁK DALIBOR 24.02.1974 197 CH GENEVE /SWI
ZAPLETAL PETR 20.12.1977 194 VFB FRIEDRICHSHAFEN/GER
GOGA PETR 06.10.1965 189 SK AICH/ DOB /AUT
NOVOTNY JAKUB 20.04.1979 200 VB NICE /FRA
STANEK LUBOS 05.07.1975 203 DUKLA LIBEREC /CZE
SMOLKA JOSEF 30.05.1964 193 VSC ZLIN /CZE

Belgia
KOEN MICHIELS 01.04.1976 KNACK ROESELARE
STEVE ROELANDT 12.10.1978 AMBER ANTWERPEN
FRANK DEPESTELE 03.07.1977 AMBER ANTWERPEN
KRISTOF HOHE 07.08.1980 NOLIKO MAASEIK
KRISTOV VAN GOETHEM 20.08.1979 AMBER ANTWERPEN
GEERT VERRETH 30.05.1978 AMBER ANTWERPEN
STIJN COENE 26.01.1976 VT-A.M TORHOUT
WART LOYSON 28.02.1983 K.ZULTA
BRECHT VAN KERKHOVE 03.05.1976 P.B AVERBODE
THOMAS DEPICKERE 23.02.1974 VC D.M PUURS
MAARTEN NUYTTEN 12.02.1977 B. MENEN
DAVID TERMOTE 12.04.1983 K. ZULTE

Ajakava
16.05.01
17.00 Belgia - Tšehhi (Pärnu Rabahall)
19.15 Eesti - Soome (Pärnu Rabahall)
18.00 Venemaa - Läti (Tallinn Kalevi Spordihall)

17.05.01
17.00 Soome - Läti (Pärnu Rabahall)
19.15 Tšehhi - Venemaa (Pärnu Rabahall)
18.00 Eesti - Belgia (Tallinn Kalevi Spordihall)

Loe veel

18.05.01
17.00 Belgia - Soome (Pärnu Rabahall)
19.15 Venemaa - Eesti (Pärnu Rabahall)
18.00 Läti - Tšehhi (Tallinn Kalevi Spordihall)

19.05.01
17.00 Soome - Tšehhi (Pärnu Rabahall)
19.15 Eesti - Läti (Pärnu Rabahall)
18.00 Belgia - Venemaa ( Tallinn Kalevi Spordihall)

20.05.01
13.00 Venemaa - Soome (Pärnu Rabahall)
15.15 Läti - Belgia (Pärnu Rabahall)
17.15 Tšehhi - Eesti ( Tallinn Kalevi Spordihall)