Õnnega pooleks jõudis 16 jätkaja hulka karikakaitsja Parma. Vaid argentiinlase Hernan Jorge Crespo poolt lisaaja viimastel sekunditel Grazi Sturmi väravasse löödud pall tõi Itaalia klubile kokkuvõttes 5:4 võidu ja päästis närvesöövast penaltiseeriast. Austerlased jättis õnnejumalanna maha aga juba kümme minutit enne lisaasja lõppu, kui kohtunik luges väravaks austerlaste väravavahi poolt joonele pillatud palli.

Viiest Itaalia klubist pidi ainsana kõrvale astuma Bologna, kes Istanbulis kaotas meistrite liigas AC Milani alandanud Galatasarayle 1:2.

Inglise liiga liidri Leeds Unitedi ja Venemaa värske meistri Moskva Spartaki vastasseis sai lahenduse kuus minutit enne kohtumise lõppu. Kaunist ründemängu harrastanud Inglise klubi kasuks lõi päästva värava lõuna-aafriklane Lucas Radebe. Leeds pääses edasi tänu esimese ringi kohtumises Sofias löödud väravale.

Must päev oli Saksa klubidel. Kui teisipäeval suutsid Dortmundi Borussia ja Bremeni Werder võõrsil teenitud kaotuse kodus võiduks pöörata, siis Leverkuseni Bayer Udinese ja Kaiserslautern Lensi vastu talitasid vastupidiselt - võõrsil kogutud edu mängiti koduplatsil maha.

Neljanda ringi mängud peetakse märtsi esimesel nädalal.