OTT TÄNAKU BLOGI | Hetkeseis aastalõppu oodates on pehmelt öeldes kehv


Ott Tänak tiimijuhiga detaile arutamas
Ott Tänak tiimijuhiga detaile arutamasFoto: Jaanus Ree, Red Bull Content Pool

See on suht karm, kui nõnda pikalt ettevalmistatud võistlus saab läbi viie kilomeetriga. Midagi ei ole öelda, võttis esialgu pikaks ajaks vanduma, aga lõpuks oli vast ainuke positiivne asi, et lõpetasime viis kilomeetrit peale starti, mitte enne finišit.

Neuville kindlasti võttis jackpoti sellelt rallilt, aga samas Ogier tegi meile kingituse ja jättis võimaluse kasutamata. Enne rallit olime olukorras, kus oleksime pidanud kindlasti punkte tagasi võtma, et punktiseis huvitavamaks muuta, nüüd läks olukord aga vastupidi. Hetkeseis aastalõppu oodates on pehmelt öeldes kehv, aga minna on veel pikalt ja kuna meil tegelikult on hetkel olemas vahendid, et kolleege võita, siis kindlasti peame iga järgmist võistlust selle plaaniga sõitma.

See ja järgmine nädal tegeleb meeskond arendusega Soome metsades ja lähen käin ka ise järgmine nädal päevaks sõitmas. Kindlasti üritame reageerida meie nõrkustele Portugalis ja neid kohti tugevdada ning kuna Soome ralliga saab tuua sisse järgmised uuendused, siis peame koguma kilomeetreid uutele osadele ja neid hakkama vaikselt valmis reguleerima. Motivatsiooni on hetkel küll ja veel... Sardiinias tuleb kindlasti kõvem võidusõit enne suvepuhkusele minekut.