Optibeti korrutustabel: õnnesärgis sündinud korvpallipanustaja 537-kordistas oma algpanuse


Jayson Tatum juhtis Boston Celticsi idakonverentsi finaali.
Jayson Tatum juhtis Boston Celticsi idakonverentsi finaali.Foto: Greg M. Cooper, USA TODAY Sports/Scanpix

Optibeti spordiennustuse vahendusel õnnestus märtsi keskel ühel NBA-d jälgival korvpallisõbral teha oma kahest eurost 1075,67 eurot ehk panus rohkem kui viiesajakordistada. Märtsi alguses oli Optibetis aga ka juhtum, kus hasartmängija esialgne panus tuli tagasi 524-kordselt.

Märtsi keskel toimunud juhtumi puhul oli õnnelikul ennustajal vaja täppi panna kaheksane kombopanus, kus kõik ennustatud mängud olid Eesti aja järgi 19. märtsi öösel peetud NBA kohtumised. Seejuures kõige napimalt läks Dallase ja New Orleansi mängus, mis lõppes ennustajale soodsas suunas alles lisaajal.

Seejuures jättis mängija tol mängudeõhtul oma panusesse lisamata vaid ühe NBA mängu, milleks oli Toronto Raptorsi 128:92 koduvõit New York Knicksi vastu.

Neljast eurost kaks keskmist palka

Tänavuse aasta märtsi algusest tuleb aga esile tõsta ennustuspilet, kus kombineeriti kolme USA profiliiga erinevat mängu, mille hulgas ka neli NBA kohtumist. Just kahe NBA mängu koefitsiendid olid üksikult võttes ka pileti ühed kõrgemad, kui Boston Celticsi võit Golden State Warriorsi üle tõi ennustajatele raha tagasi 3,74-kordselt.

Kokku kümnest erinevast matšist koostatud ennustusele panustatud neli eurot tõi mängurile lõpuks tagasi 2096,04 eurot ehk esialgne panus tuli tagasi 524-kordselt.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!