Dirk Kuijt viis külalised 25. mänguminutil juhtima, kolm minutit hiljem Roda Sergio väravast viigistas.

Pooletunnise kohtumise järel asus Feyenoord uuesti juhtima — värava lõi Andre Bahia. Eesti koondislane Oper lõi kodumeeskonna 2:2 viigivärava avapoolaja lõpus.

Külalised said oma tahtmise teise poolaja lõpus, mil Diego Biseswar lõi 79. minutil 3:2 võiduvärava. Kaheksa viimast minutit pidi Roda klubi mängima kümnekesi, sest punase kaardi teenis Pa-Madou Kah.

Hollandi meistrivõistlusi juhib 12. vooru järel PSV 29 punktiga, Feyenoord jääb maha vaid ühe silmaga. Kerkrade Roda on kaheksateistkümne klubi konkurentsis 13 punktiga 14. kohal.

Teise Eesti koondislase Ragnar Klavani kodumeeskond Heracles Almelo on 15 punktiga 12. kohal. Viimati alistas Heracles tabeli viimase RBC Roosendaali 3:0.