Vene meeskonna lootuse alagrupiturniir võita (mis tooks veerandfinaalis vastaseks teise alagrupi neljanda) kustutas eile USA-le loovutatud punkt. On väheusutav, et USA homme Tuneesiale kaotab.

Sestap võib mõista varumeeste sissevahetamist kolmandas geimis. Varumehi saatsid mängu ka venelased, kuid seda hädavajadusest, sest kaks geimi oli kaotatud, kolmandas jäädi maha 19:22.

Suure duelli resultatiivseimaks tõusis 27 punktiga Maksim Mihhailov, väga tulusa panuse (21 p) andis ka 36-aastane Sergei Tetjuhhin. Peatreener Vladimir Alekno riskis platsile saata ka kaua vigastust ravinud temporündaja Aleksandr Volkovi, tulemuseks 16 punkti, sh 5 blokis. Teisel pool võrku tõi Matt Anderson 18 ja Clayton Stanley 14 punkti.

Põnevaid mänge oli veel: Brasiilia – Serbia 3:2 (-22, 15, -20, 22, 9), Saksamaa – Tuneesia 3:0 (15, 16, 16), Itaalia – Austraalia 3:2 (-21, -18, 21, 14, 13), Argentiina – Bulgaaria 3:1 (18, -21, 19, 20), Poola – Suurbritannia 3:0 (16, 19, 18).

Järjestus enne viimast alagrupivooru:

A-alagrupp: Poola 9 punkti, Bulgaaria 9, Itaalia 8, Argentiina 6, Austraalia 4, Suurbritannia 0.

B-alagrupp: USA 10, Brasiilia 8, Venemaa 8, Saksamaa 5, Serbia 5, Tuneesia 0.

Esmapäeval kohtub Venemaa Serbiaga, USA Tuneesiaga, Brasiilia Saksamaaga, Poola Austraaliaga, Itaalia Bulgaariaga ja Argentiina Suurbritanniaga.

Täna mängivad vaid naised. Kaotuseta ja täisedu 12 punktiga on USA, Venemaa ja Itaalia, kella seitsme paku õhtul lähevad vastamisi Itaalia ja Venemaa.