Olümpiakoondisse pääsenud Sellis: olen elu parimas uisuvormis!

 (17)
Siim Sellis
Siim SellisFoto: Ilmar Saabas

Viimase mehena Sotši taliolümpiakoondisse pääsenud Siim Sellis tunnistas, et oli üllatunud, kui sai teada, et on pääsenud Venemaale Eestit esindama.

"Tänasel päeval oli see uudis juba natuke üllatus. Väga enam ei uskunud, et võimalus avaneb," rääkis sprindikoondise liige Sellis Delfile ja tunnistas, et olümpiakoondisse pääsemine oli üks selle hooaja suurtest eesmärkidest.

Sellis on üks seitsmest murdmaasuusakoondise liikmest, kes Sotši olümpiale pääsesid.

"Kindlasti teen individuaalsprindi kaasa. Eks siis selgub, kas valitakse ka paarissprinti või mitte. Tavadistantsidele ma väga ei looda, aga mine tea, kui kodumaa kutsub, siis võibolla on vaja minna," rääkis Sellis plaanidest ja võimalustest Sotšis.

Hetkel asub Sellis koos teise koondislase Peeter Kümmeliga Val Di Fiemmes laagris. "Kuigi ei olnud veel selge, kas olümpiale pääsen, siis ettevalmistus läks ikka seda rada pidi edasi, et pääsen. Õige otsus, nagu selgus."

Olümpial sihib Sellis kohta 30 parema seas. "Sprindis tuleb alati 30 hulka pääseda, eks siis vaatab edasi. Hetkevorm on üsna tugev. Olen elu parimas uisuvormis."