Ka kõiki viimase alagrupivooru tulemusi ei maksa täie tõsidusega võtta, kuna mõnigi edasipääsu kindlustanud meeskond enam maksimaalselt ei pingutanud. Austraalia võitis Poola 3:1 (21, 22, -18, 22), Bulgaaria – Itaalia 3:0, Argentiina Suurbritannia 3:0 (18, 18, 15), Venemaa – Serbia 3:0 (15, 20, 17), USA – Tuneesia 3:0 (15, 19, 19), Brasiilia Saksamaa 3:0 (21, 22, 19).

Lõppjärjestus
A-alagrupp:
1. Bulgaaria 12 punkti (4 mänguvõitu, 1 kaotus)
2. Poola 9 (3-2)
3. Argentiina 9 (3-2)
4. Itaalia 8 (3-2)
5. Austraalia 7 (2-3)
6. Suurbritannia 0 (0-5)
Poola edestas Argentiinat tänu paremale punktide suhtele, omavaheline alagrupimäng lõppes poolakate kasuks 3:0.

6. Tuneesia 0 (0-5)
Brasiiliale andis Venemaast kõrgema koha parem geimide suhe, omavahelise alagrupimängu võitsid lõuna-ameeriklased kolm-null. Euroopa meister Serbia jäi veerandfinaalist välja Saksamaast kehvema võitude-kaotuste suhte tõttu.

Naiste saalivõrkpalli neljandikfinaali mängud toimuvad täna, teisipäeval. Kokku saavad Jaapan – Hiina, Venemaa – Brasiilia, USA – Dominikaan ja Itaalia – Lõuna-Korea. Oodatuim on kahe viimase MM-i võitja Venemaa ja Pekingi olümpiavõitja Brasiilia kohtumine. Duelli võitja saab poolfinaalis vastaseks Jaapani – Hiina mängu edukama.