Nigeeria koondises tohib Venemaa naistega magada vaid kapten

 (10)
Nigeeria koondises tohib Venemaa naistega magada vaid kapten
John Obi MikelFoto: AFP/SCANPIX

Venemaal jalgpalli MM-il osalevates koondistes kehtivad seksile erinevad reeglid ja piirangud. Näiteks Saksamaa mängijad ei tohi turniiri ajal oma peredega üldse kohtuda. Nigeeria meeskonnas on keelatud Venemaa naistega magamine. Ainsana tohib seda reeglit rikkuda kapten, kelle abikaasa on venelanna.

2014. aasta MM-il olid seksi turniiri ajal keelustanud kuus koondist: Bosnia ja Hertsegoviina, Saksamaa, Tšiili, Mehhiko ja Hispaania. Veel kolmel koondisel olid teatud piirangud. Costa Rica mängijad pidid "sellega" ootama, kuni nad on jõudnud kaheksandikfinaali. Prantslastel oli seks lubatud, aga mitte iga päev. Brasiillased ei tohtinud harrastada "akrobaatilist seksi". Võitis meeskond, kes paastus täielikult - Saksamaa.

Sakslaste loots Joachim Löw on seksikeelu kehtestanud ka selleks MM-iks. Lisaks ei tohi Saksa mängijad ringi kolada sotsiaalmeedias. Samas aga on neil lubatud söögi kõrvale võtta klaas õlut või veini.

Nigeeria jalgpallilit keelustas oma mängijatel vaid ühest rahvusest naistega magamise. "Mängijatel võivad naised ja pereliikmed külas käia. Aga ma ei luba neil magada Venemaa naistega - ei, ei, ei! Ainult kapten John Obi Mikel tohib, sest tema abikaasa on venelanna," ütles alaliidu president Gernot Rorh.