Seitsmes eelmises mängus nullipoisiks jäänud Chris Drury viskas lisaaja kolmandal minutil värava, kindlustades tiitlikaitsja Colorado Avalanche’ile võõrsil 4:3 võidu Detroit Red Wingsi üle. Üldseis Stanley karikasarja Läänekonverentsi finaalseerias on 1:1, kaks järgmist mängu peetakse Avalanche’i kodujääl Denveris.

Muidu head mängu teinud ja 30 pealeviset tõrjunud Patrick Roy eksis kolmandal kolmandikul, lükates ise litri väravasse, mis tõi tabloole viigi ja viis mängu lisaajale. Protokolli läks väravalööjana siiski Niklas Lidströmi nimi. Colorado ühe tabamuse eest hoolitses Peter Forsberg, kelle käsi oli mängus ka söödu andmisel ülejäänud Avalanche’i väravate juures.

Colorado ei jäänud kordagi kaotusseisu, kuid ei suutnud kuidagi ka põhiturniiri võitjat Detroiti kandadelt raputada. Iga juhtvärav sai väljakuperemeestelt viigistava vastuse, teatas Sportnet.