Hooajal 1945-46 kasutusel olnud mänguvorme kandnud Montreal läks kohtumist Mike Ribeiro väravast juhtima, aga Matt Stajan viigistas peagi. Teise kolmandiku lõpuks oli seis 3:3. Võiduvärav sündis, kui viimasest perioodist oli mängitud 9.33, selle autoriks oli Yanic Perrault, kirjutab Sportnet.

Canadiens on viimasest 11-st kohtumisest võitnud üheksa ja Idakonverentsis jagatakse praegu New Jersey Devilsiga kuuendat kohta. Canadiens on viimase viie hooaja jooksul Stanley karikasarja mängudele jõudnud vaid korra.

Maple Leafs hoiab küll konverentsi arvestuses viiendat kohta, kuid praeguse mänguvormiga võivad nad veel play-off-koha kaotada. Viimasest neljast kohtumisest on kaotatud kolm.

Lõpu sai Tampa Bay Lightningi 18-mänguline eduseeria (igast mängust oli vähemalt üks punkt teenitud), koduväljakul alistuti 1:5 Carolina Hurricanesile.

Boston Bruins sai kaks võidupunkti Buffalo Sabresi vastu kirja tänu Mike Knuble’i väravale 3,9 sekundit enne lisaaja lõppu.

Philadelphia Flyers võitis 2:1 New Jersey Devilsi. Võiduvärava viskas Marcus Ragnarsson, võitjate väravas tõrjus Robert Esche 37 pealeviset.