Avaveerandil suurelt juhtima asunud hispaanlased mängisid oma edu maha teisel neljandikul ning edasine mäng kulges juba küllaltki võrdselt - Hispaania oli mitmel puhul näiliselt eest ära libisemas, kuid nigeerlaste hullud kolmepunktivisked ning vägev võitlushing kärpisid vahe igal korral tagasi minimaalseks.

Viimased minutid kuulusid aga hispaanlastele, kes raskes mängus lõpuks 96:87 võidu kirja said.

Võitjate parimana kogus Pau Gasol 16 punkti ja 7 lauapalli, Ricky Rubio tõi 15 ja Rudy Fernandez 13 silma. Nigeeria poolelt oli fantastilises hoos seitse kaugviset tabanud Chamberlain Oguchi, kelle arvele jäi 24 punkti, endine Kalev/Cramo tagamängija Josh Akognon säras terava mängu ja 12 silmaga.

Hispaanial on kolmest mängust kirjas üks võit, Nigeerial kolm kaotust. B-alagrupi liidri selgitavad võistluspäeva viimases mängus kahe mängu järel täisedu omavad Leedu ja Argentina, Horvaatial on kirjas kaks ning Brasiilial üks võit. Alagrupist edasi saavad neli paremat, sealjuures läheb neljanda koha meeskond suure tõenäosusega veerandfinaalis vastamisi USAga.