CSKA võitis avaveerandi 20:15 ja juhtis poolajaks 47:34. Enne otsustavat veerandaega oli Moskva klubi edu 63:51.

12 minutit mänginud Müürsepp viskas Istanbulis 6 punkti (kahepunktivisked 2st-2, vabavisked 2st-2), tegi 2 vaheltlõiget ning andis ühe resultatiivse söödu ja võttis ühe lauapalli.

David Andersen, J.R. Holden ja Marcus Brown viskasid Moskva klubi resultatiivsematena 14 punkti, Dimos Dikoudis lisas 13 silma.

“Me kontrollisime enamust mänguajast ja võitsime neljast veerandajast kolm. Tahan kõiki mängijaid ja abipersonali tänada. Klubi liigub oma eesmärgi suunas. Nüüd on meil piisavalt aega, et valmistuda otsustavateks mängudeks,” ütles CSKA peatreener Dušan Ivkovic mängu järel.

CSKA oli veerandfinaali avamängu koduväljakul võitnud 88:74. Euroliiga Final Four`i turniir toimub Moskvas 6.–8. mail. Poolfinaalis läheb CSKA kokku Vitoria Tau Ceramica meeskonnaga.