Mitmevõistluse EK esiliiga võistkonnad

 (19)
Erki Nool
ETA FOTO

Kadrioru staadionil eeloleval nädalavahetusel toimuva Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste esimese liiga nais- ja meeskonnad.

Eesti meeskonna vastasteks on Hispaania, Holland, Šveits, Inglismaa, Ungari, Poola ja Läti ning Eesti naiskonna konkurentideks on Portugal, Holland, Soome, Rootsi, Itaalia, Inglismaa ja Leedu.

Kaks paremat mees- ja naiskonda tagavad edasipääsu 2004. aastra superliigasse, kaks nõrgemat võistkonda kukuvad teise liigasse.

Naiskonnad, Soome:

Tiia Hautala (isiklik rekord 6369 punkti), Niina Kelo (5758), Susanna Rajamäki (6021) ja Maija Kovalainen (5431).

Suurbritannia:

Denise Lewis (6831), Julie Hollman (6135), Kelly Sotherton (5893) ja Kate Brewington (5445).

Itaalia:

Gertrud Bacher (6185), Silvia Dalla Piana (5793), Margherita Nicolussi (5221) ja Elisa Trevisan (5333).

Leedu:

Austra Skujyte (6275), Viktorija Žemaityte (5348), Ernesta Karaškiene (5430) ja Rita Grunskyte (4795).

Holland:

Karin Rückstühl (6011), Yvonne Wisse (5785), Laurien Hoos (5408) ja Ramona Fransen (4819).

Portugal:

Naide Gomez (6160), Marisa Vieira (4799), Ana Ferreira (4659) ja Susana Estriga (4855).

Rootsi:

Carolina Klüft (6602), Malin Svensson (5136), Marie Barenfeld (4965) ja Ida Sjöling (4970).

Eesti:

Larissa Netšeporuk (6331), Rutti Luksepp (5587), Anu Teesaar (5271) ja Kaie Kand (5143).

Meeskonnad, Suurbritannia:

Darren Hatton (7020), John Heanley (7411), Anthony Sawyer (7377) ja Brendan McConville (7101).

Ungari:

Mark Vaczi (7559), Tamas Polonyi (7489) ja Norbert Kovacs (6610).

Läti:

Janis Karlivans (7665), Egons Lacis (7362), Janis Skrastinš (6499) ja Normunds Jakušonoks (6962).

Holland:

Chiel Warners (8363), Eugene Martineau (7681), Joost van Bennekom (7030) ja Rick Wassenaar (7872).

Poola:

Krzysztof Andrzejak (7925), Michal Modelski (7729), Ireneusz Zurawicz (7495) ja Lukasz Zambrzycki (7103).

Hispaania:

Oscar Gonzalez (7949), Marc Magrans de Abril (7783), Francisco Jose Caro Salas (7695) ja Agustin Felix (7454).

Šveits:

Xaver Weibel (7330), Philipp Huber (8153), Peter Bieri (7142) ja Remo Bodmer (7293).

Eesti:

Erki Nool (8815), Kristjan Rahnu (8081), Indrek Kaseorg (8179) ja Mikk Joorits (7528).