Mängu favoriidiks peetud Milstrand andis vastasele avageimi 23:25, kuid suutis enda paremuse järgnevates geimides kindlalt maksma panna 25:20, 25:11 ja 25:12, teatas Delfile Eesti Võrkpalli Liit.

„Avageimi kaotust võib põhjendada tüdrukute suhtumisega, et tuleb kerge veerandfinaalmäng,” tunnistas Milstrandi treener Keete Puri. „Õnneks saadi aru, et vastast ei tasu alahinnata ning järgnevates geimides saime oma mängu käima,” lisas ta.

Tartus peeti teine veerandfinaal kohtumine kus vastamisi olid TÜ/Eeden ja Viljandi Metallitööstus/Volle.

Avageimi võitsid võõrsil mänginud viljandlannad 25:19, kuid jäid siis järgnevates 23:25 ja 13:25 TÜ/Eedeni naiskonnale alla.

Mängu pikimaks geimiks kujunenud neljanda geimi, suutis enda kasuks kallutada Viljandi Metallitööstus/Volle mängijad 26:24 ning seejärel võitsid nad ka viienda geimi 15:13. Seega kogu mäng üllatuslikult 3:2 Viljandi naiskonnale. „Tegime geimide lõpus kergeid vigu, vastane aga mitte,” sõnas TÜ/Eedeni teine treener Riina Kuusk.