Ilma põhisidemängija Krista Vahteri ning 198 cm pikkuse Anna Kajalinata mänginud Audentesel õnnestus mängu geimidega 2:1 juhtima minna, kuid Milstrand tuli rongi alt välja, kirjutab www.evf.ee.

Neljas geim võideti kindlalt 25:14 ning ka otsustav geim 15:10.

„Puudu jäi Kajalina blokipunktidest ning võimalusest noorele sidemängijale Olga Pugatsovale vahepeal puhkust anda“ oli Audentese peatreener Peeter Vahtra mängujärgne kommentaar.

Heasse hoogu on läinud Viljandi Metallitööstus/Volle naiskond, kes sai oma neljanda järjestikuse võidu.

Pühapäeval alistati Tartu Ülikool/Eedeni naiskond peale 23:25 kaotatud avageimi hea kaitse ning bloki toel 3:1.

Viljandi naiskonna esindaja Margus Keerutaja põhjendas naiskonna vormitõusu sellega, et nooremad mängijad arenevad pidevalt ning suudavad platsil kogenenumatele võistkonna liikmetele järjest suuremaks toeks olla.

Oma neljamängulise kaotustejada lõpetas ESS Falck Pärnu VK naiskond.

Jumek/Võru VK vastu võideti vastase kodusaalis kohe kindlalt avageim 25:18. Seejärel tekkis mängumasinasse väike tõrge, teine geim kaotati 23:25 kuid kolmandas ja neljandas geimis saadi taas geimivõidud vastavalt 25:20 ning 25:15.

Pärnakatele tähendas see võit turniiritabelis taas kolmandale kohale tõusmist.

Tiitlikaitsja TPÜ/Cartini kohtus täna VK Tähe naiskonnaga. Meistriliiga uustulnukale võiduvõimalusi ei antud.

Kui esimene geim võideti veel tasavägises mängus 25:22 siis teises ja kolmandas loovutati Tähele vaid 13 ja 11 punkti.