Avageimi võitis võõrsil mänginud Milstrand 25:19, kuid jäi siis järgnevas kahes geimis alla 15:25 ja 13:25. Neljandas geimis näitas häid serve Polina Bratuhhina, tänu tema tugevatele hüppelt servidele jäi võõrustaja seitsme punktilisse kaotusseisu ning geim ka kaotati 20:25. Viiendas geimis ei suutnud TPÜ/Cartini taaskord vastase serve surmata ning geim kaotati 5:15. Mängu parimateks tunnistati Milstrandi poolelt Polina Bratuhhina ja TPÜ/Cartini poolelt Reet Sepp.

ESS Pärnu VK võitis TÜ/Eedeni naiskonda. Kask esimest geimi 25:17 ja 25:23 pärnakatele, kuid järgnevas jäädi tartlannadele alla 14:25. Neljandaks geimiks suudeti ennast taaskord koguda ning võit saadi numbritega 25:17. Mängu parimateks tunnistati Tartust Helina Klaassen ja Pärnu poolelt Tene Talv.

Audentese SK sai koduseinte vahel jagu Rakvere/M.K.Reis naiskonnast 3:0. Geimid 25:17, 26:24 ja 25:18 ning sama tulemusega oli Viljandi Metallitööstus/Volle parem Jumek Võru VK`st, geimid 25:15, 25:20 ja 25:15.

Audentese SK — Rakvere/M.K.Reis 3:0 (17, 24, 18)
TPÜ/Cartini — Milstrand 2:3 (19, -15, -13, 20, 5)
Viljandi Metallitööstus/Volle — Jumek Võru VK 3:0 (15, 20, 15)
ESS Pärnu VK — TÜ/Eeden 3:1 (17, 23, -14, 17)