A-alagrupis alistas Juventus koduväljakul Viini Rapidi 3:0 — väravad lõid David Trezeguet, Adrian Mutu ja Zlatan Ibrahimovic. Teises sama grupi kohtumises alistas Müncheni Bayern Martin Demichelisi väravast Brügge 1:0 ja jätkab sarnaselt Juventusele täisedu kahe võiduga.

B-alagrupis teenis teise võidu Londoni Arsenal, kes võitis Amsterdamis kohaliku Ajaxi 2:1. Selver Hodzici viimasel minutil löödud värav andis FC Thun`ile 1:0 võidu Sparta Praha üle ja Šveitsi klubi tõusis kolme punktiga alagrupis teisele kohale. Ajaxil ja Spartal on kahest mängust üks punkt.

C-alagrupis sai teise võidu tabelisse Hispaania valitsev meister FC Barcelona. Nende 4:1 võidumängus Nou Campil Udinese vastu lõi Ronaldinho kolm väravat. Panathinaikos võitis Ateenas Bremeni 2:1 ja on nüüd koos Udinesega saanud 2-st mängust 3 punkti, Bremeni klubi pole punktiarvet veel avanud.

D-alagrupis sai väärtusliku võidu Manchester United ja tõusis grupi liidriks. Ruud van Nistelrooij 85. minuti värav tagas Inglismaa klubile teises voorus kodusel Old Traffordil 2:1 võidu Benfica üle. 39. minutil oli Ryan Giggs viinud Unitedi juhtima ja 59. minutil Simao viigistanud.

Teise viigi sai turniiritabelisse Villarreal, kes mängis Stade de France`il Lille`i klubiga 0:0 viiki. Kahe vooru järel on Manchesteril 4, Benfical 3, Villarrealil 2 ja Lille`il 1 punkt.