Mati Alaver: põlvkondade vahetus on alati vaevaline

 (26)
Mati Alaver
Foto: Tiit Blaat, Eesti Ekspress

Suusatreener Mati Alaver sõnas Otepää MK-etapi eestlaste tagasihoidlike tulemuste kohta, et osaliselt lasub süü selle eest ka temal.


"Kärbi ja Tammjärve tagasihoidlike tulemuste eest olen mina vastutav. Olin pärast Tour de Skid liiga optimistlik. Oleksin pidanud pärast suusatuuri kergemalt treenima ja meestele taastumiseks rohkem aega andma," sõnas Alaver ETV spordisaatele.

"Põlvkondade vahetus on alati väga vaevaline ja seda eriti veel väikeriikide puhul. Seda nägime ka Otepää võistlusel," lisas Alaver.

Alaver soovitab Eesti suusasõpradel kannatust varuda. "Nägime juba Andrus Veerpalu ja Jaak Mae pealt, et tee tippu on raske ja käänuline. Tuleb kannatust varuda."

Täna sõidetud 15 km klassikadistantsil oli Eesti parimana Algo Kärp 38. ja Karel Tammjärv 40. Eilses sprindivõistluses ei pääsenud ükski eestlane poolfinaaligi.

Samal teemal: FOTOD: Cologna tegi kuldse duubli! Eestlased punktikohale ei mahtunud

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.