Olümpiadistantsil (1,5 km ujumine + 40 km rattasõit + 10 km jooks) saavutas esikoha Marko Albert (aeg: 2:02:48’ 8), teiseks tulnud soomlane Tero Hyppölä kaotas esikohale üle kolme minuti (aeg: 2:06:01’ 5) ning kolmandaks tulnud soomlane Petteri Mustonen kaotas esikohale üle nelja minuti (aeg: 2:07:26’ 9).

Viiendaks tuli Hardi Randma (aeg: 2:09:40’ 3) ja kuuendaks Ain-Alar Juhanson (aeg: 2:10:09’ 0).

Regionaalsel meistrivõistlusel triatlonis osalesid võistkonnad Hollandist, Belgiast, Soomest, Lätist ja Eestist. Meeskondlikus arvestuses võitis Eesti võistkond. Regionaalsete meistrivõistluste kolme paremat autasustatakse karikate ja medalitega. Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega.

Pühajärvel toimunud Ülemaailmse Sõjaväespordi Nõukogu regionaalsed meistrivõistlused triatlonis olid esmakordselt nii kõrgel tasemel Eestis korraldatud sõjaväespordivõistlused.